کار در کنار یک آژانس دیجیتال – قسمت 1

اگر در حال حاضر یک مجله الکترونیکی منتشر می کنید ، ممکن است بخواهید جایگزین کردن آن با یک وبلاگ که به طور منظم منتشر می شود ، باشید. با استفاده از وبلاگ خود برای انتشار مطالب مجله مزاحمت ایجاد کنید ، و راحت تر یافتن زمان آن زمان برقراری ارتباط با لیست مشترکان است ، برخی از موارد را از وبلاگ خود جدا کرده و آنها را به عنوان مجله الکترونیکی خود ارسال می کنید.

سپس ، مانند یاهو یا تحقیق به سراغ موتور جستجو بروید. در جستجوی محصول داروخانه با برنامه عضویت ، بازی با برنامه وابستگی و در نتیجه وارد شوید. من برخی از شرکت ها را پیدا کردم که برای فروش دستگاه خود برنامه وابستگی را ارائه می دهند.

سفارش کیت نمونه. ثابت شده است که این کیت های نمونه کاغذ رایگان هستند. حتی می توانید با بخش خدمات مشتری آنها تماس بگیرید و در مورد انتخاب واقعی چاپ شده مشتری سال کنید. اکثر چاپگرهای آنلاین برای نشان دادن کیفیت خود و همچنین ارائه ایده های جدید به مشتریان ، نمونه ها را نگه می دارند. آژانس بازاریابی دیجیتال خجالتی نباشید ، تلفن را جمع کنید و با آنها تماس بگیرید.

دلیل شماره 1 – کاملاً افت ارزش کسب کنید. وقتی به چیزی  آژانس دیجیتال مارکتینگ می چسبید ، از موارد متوسط ​​احترام می گذارید. هنگامی که از یک فرصت ممکن به فرصت دیگر می چرخید ، با تردید از دیگران مشاهده خواهید شد ، ممکن است تعجب کنید که مدیر اینستاگرام قبل از تغییر عقب ، چه مدت زمانی را برای تجارت واقعی خود صرف می کنید!

حرف “R” مخفف وحی است. در حالی که امروز این را می خوانید ، مکاشفه کنید! این مسئولیت است. هیچ کس مسئولیت ندارد. صرف نظر از تولید تیزرهای تبلیغاتی چه کسی هستید ، یک فرد از چه مقدار پول نقد تولید می کند. یک مکاشفه بگیرید. شما می توانید که باعث افزایش می شود!

شما می توانید با جستجوی ساده در Google ، سطح وسیعی از ماشین های آنلاین را بیابید. سایتهایی مانند Yelp و Citysearch منابع بسیار خوبی برای بررسی مشتری هنگام انتخاب شرکت با یکدیگر هستند.

دلیل شماره 1 – در صورت امکان افتخار کسب کنید. وقتی به چیزی می چسبید ، از دیگران احترام می گذارید. وقتی از فرصتی دیگر دور می شوید ، با ایجاد بدبینی از دیگران مشاهده خواهید شد که تعجب می کنند قبل از تغییر سریع ، چه مدت زمانی را برای تجارت واقعی در نظر می گیرید!

سرویس تمایز دهنده در صحنه دیجیتال است. این همچنین جایی است که بسیاری از شرکت های بزرگ جعبه خنده را کنار می گذارند. متاسفانه ، به نظر می رسد که فریلنسرها نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. در تجربه من ، این آژانس محلی بوتیک است که بهترین کار را انجام می دهد. 5-10 ذهن هوشمند که دنیای بزرگ بازاریابی شرکتی را به کسب و کارهای کوچک برای خودشان واگذار کردند. اینها افرادی هستند که می دانند avert به عنوان یک SMB احساس می کنند. به طور کلی افرادی با پوست واقعی در ورزش هستند. آنها دارای شهرتی هستند که باید از آنها مراقبت کنند و شرکتی برای رشد دارند و این اتفاق نمی افتد بدون اینکه آنها یکی از شما را رشد دهند. بنابراین ، توصیه های من معمولاً از فریلنسرها ، شرکت های خدمات جعبه بزرگ و کارگزاران تورم خارج می شود. یک شرکت محلی پیدا کنید که به صورت فردی ملاقات کنید و بتوانید آن را بشناسید.